محصولات پر امتیاز

آنلاین پیشرو بمنظور دسترسی هرچه سریعتر کاربران به کالاهای خریداری شده از روش های زیر استفاده می کند که به توضیح آن می پردازیم

۱ـ تحویل اکسپرس ( خرید بیش  تر از یکصد و بیست هزار تومان رایگان )

آنلاین پیشرو با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در شهر تهران فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهد.

تمامی سفارشات ثبت شده قبل از ساعت ۱۲ ظهر در همان روز ثبت سفارش ارسال و به دست مشتری خواهد رسید و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت ۱۲ ظهر صبح روز بعد از ثبت سفارش ارسال و بدست مشتری خواهد رسید.

لازم به ذکر است انتخاب روش ارسال کالا به وسیله اکسپرس در تهران فقط در مناطق ۲۲ گانه فعال  می باشد. بدیهی است اگر آدرس خریدار خارج از مناطق ۲۲ گانه باشد کالای خریداری شده با پست پیشتاز بعد از تسویه مشتری ارسال خواهد شد.

توجه :

امکان تحویل سفارش به روش اکسپرس در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش تر از یکصد و بیست هزار تومان به صورت رایگان ارسال می‌شوند، و محل تحویل سفارش درب اصلی ساختمان ( منتهی به خیابان ) است.

– اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود.

– باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آبسردکن، مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

۲ـ پست پیشتاز ( هزینه پست دریافت می شود )

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از مناطق ۲۲ گانه تهران که پوشش سرویس تحویل اکسپرس آنلاین پیشرو را ندارند نظر گرفته شده است.

– پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است.

– در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

اگر شهر شما فاقد خدمات پست پیشتاز  باشد ، از دو روش زیر میتوانیم کالای خریداری شده را به دست شما برسانیم.

۱ ـ ارسال کالا با اتوبوسرانی بین شهری

در این حالت بایست علاوه بر قیمت کالا مبلغی بابت دستمزد پیک تا ترمینال و یا باربری پرداخت شود.

هزینه پیک ارسال کالا تا ترمینال غرب : ۱۵/۰۰۰ تومان

هزینه پیک ارسال کالا تا ترمینال جنوب و باربری های شوش : ۱۷/۰۰۰ تومان

هزینه پیک ارسال کالا تا ترمینال شرق : ۲۰/۰۰۰ تومان

۲ ـ ارسال کالا توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

ارسال از طریق پست هوایی ( فریت فرودگاه مهر آباد ) بایستی مبلغ ۴۰/۰۰۰ تومان بابت هزینه پیک + بسته بندی + هزینه هواپیمایی علاوه بر قیمت کالا واریز گردد. ( برای بسته های بزرگ هزینه بالاتر خواهد بود. لطفا قبل از واریز با آنلاین پیشرو  تماس حاصل فرمائید. )